Som vänföretag till Rädda Barnen är Trivselhus med och stöttar Rädda Barnens arbete för att ge barn mat och medicin, möjlighet att gå i skolan och skydd mot våld och krig. Tillsammans ger vi barn en trygg uppväxt och en ljusare framtid. Vi stöttar Rädda Barnen med 50 kronor för varje familj som besöker våra visningar.

Tomtvisning i Vänersborg
På Astrids Ängar i Vänersborg byggs ett 40-tal klassiska trähus från Trivselhus och systervarumärket Movehome. Området ligger granne med älvstranden och slussarna, bakom det gamla pumphuset på Restad gård. Platsen har legat orörd i väntan på familjer som vill leva i ett lugnt och lantligt villaområde med små sköna tomter, små gator och eftermiddagskaffe i skuggan av trädkronorna. Här byggs ett 40-tal klassiska trähus från Trivselhus och systervarumärket Movehome.
Föranmälan till visning
Varmt välkommen på visning av tomterna! Kontakta säljare Patrick Lejon för mer information. Vi stödjer Rädda Barnens viktiga arbete med 50 kronor för varje familj som besöker våra visningar.
Fakta
Fakta
Kontaktperson
Patrick Lejon
Säljare
Mer inspiration

Ett besök i ett visningshus är det bästa sättet att uppleva vad Trivselhus står för. Vi har både egna möblerade visningshus och möjlighet att visa våra kunders hem. Prenumerera på vårt nyhetsbrev så missar ni inga visningar!

Vi vågar lova att vi har husmodeller för de flesta önskemål! Vilken planlösning passar er bäst? Ett enplanshus i vinkel eller en 1,5-plansvilla med oinredd övervåning? Eller ett 2-planshus med många sovrum?

Trivselhus har en välfylld tomtbank. Här kan ni söka på lediga tomter i den del av landet där ni vill bygga ert drömhus. Prenumerera på vårt nyhetsbrev så skickar vi er information så snart vi publicerar information om en ny tomt.
Låt oss berätta mer om möjligheterna med Trivselhus
Skriv er fråga och fyll i era kontaktuppgifter så hör vi av oss!