H-formade husmodellen Stella 157 har snabbt blivit kundernas favorit. Nu lanserar vi en ny alternativ planlösning där köket flyttar till entrésidan. Det firar vi med att erbjuda 100 000 kr i rabatt på valfria tillval när ni väljer att bygga ett Stella 157
Visning av Stella 98
Stella 98 är ett fint vinkelformat hus som är lättplacerat på många tomter. Upplev detta härliga hus med öppen nytänkande planlösning där kök och matplats ligger i vinkeldelen. Här ger ryggåstaket stor rymdkänsla med hela 4 meters invändig takhöjd. I grundutförande är vindsplanet oinrett. Familjen som bor i det här huset har valt att inreda vindsplanet redan från start.
Föranmälan till visning
Till visningen söndagen den 22 mars önskar vi att ni anmäler er till Fredrik Samuelsson. Vi stödjer Rädda barnens viktiga arbete mot mobbning med 50 kronor för varje familj som besöker våra visningar.
Fakta
Visningstider
Fakta
Kontaktperson
Fredrik Samuelsson
Säljare
Rädda Barnens vänföretag
Vi på Trivselhus är vänföretag till Rädda Barnen. Vi är med och stöttar Rädda Barnens arbete för att fler barn ska få en trygg barndom. Tillsammans kan vi skapa en bättre värld för ännu fler barn. Vi stöttar Rädda Barnen med 50 kronor för varje familj som besöker våra visningar.
Mer inspiration
För fjärde gången på 6 år står Trivselhus som vinnare när GarBo utser Årets nollfelsaktör, det vill säga det husföretag som är bäst på att leverera hus som är helt utan anmärkning vid slutbesiktning.
Ett besök i ett visningshus är det bästa sättet att uppleva vad Trivselhus står för. Vi har både egna möblerade visningshus och möjlighet att visa våra kunders hem. Prenumerera på vårt nyhetsbrev så missar ni inga visningar!
Trivselhus har en välfylld tomtbank. Här kan ni söka på lediga tomter i den del av landet där ni vill bygga ert drömhus. Prenumerera på vårt nyhetsbrev så skickar vi er information så snart vi publicerar information om en ny tomt.
Låt oss berätta mer om möjligheterna med Trivselhus
Skriv er fråga och fyll i era kontaktuppgifter så hör vi av oss!