Välkommen att bygga hus med Trivselhus i Luleå

Går du i byggtankar? Då finns vi på plats i Luleå för att hjälpa dig att förverkliga dina drömmar. Kom gärna och besök oss på Köpmantorget 5, men ring gärna innan då vi inte alltid är på plats. Självklart kan vi även träffas på din tomt, det är ju trots allt den som avgör vilken typ av hus du kan bygga.  Vi realiserar drömmen om ett skräddarsytt hus, byggt efter dina behov och innersta fantasier. När ni bygger ett Trivselhus får ni stöd och guidning från de första mötena till att ni flyttat in och börjat leva i ert nya hem. Det kan vara allt ifrån bankkontakter och bygglov till husdesign och byggnation. Vi hjälper er att välja hustyp och hur det ska placeras på tomten. Vilken stil och planlösning som passar er bäst. Våra arkitekter finns också till hands för att hjälpa er. Resultatet är ett skräddarsytt hem, skapat utifrån vad du och din familj älskar. Ert livsverk. Välkommen!

P.S. Fråga oss gärna mer om vårt systervarumärke Movehome!

Trivselhus i Luleå

Köpmantorget 5
972 33 Luleå
Tel 070-57 55 178

Öppettider
Måndag - Torsdag 09.30-17.00 
Fredag 9.30-15.00
Lunchstängt 12.00-13.00

Andra tider efter överenskommelse!

Kontoret kan vissa tider vara obemannat eftersom vi arbetar mycket ute på fältet. Besök oss gärna, men ring innan så har vi lättare att ge bästa service.

Låt oss berätta mer om möjligheterna med Trivselhus

Fyll i ditt namn, e-post och telefonnummer så återkommer vi.

Formuläret skickades

Tack!

Din intresseanmälan kommer skickas till Luleå
Stäng

Jan Poijo Säljare

Tel 070-57 55 178

SMS 070-57 55 178

jan.poijo@trivselhus.se

Övrig personal i regionen

Sandra Canderblad Entreprenadsamordnare

Tel 013-16 62 74

SMS 070-275 76 25

sandra.canderblad@trivselhus.se

Jessica Elmersson Arkitekt

Tel 0383-208 72

SMS 072-248 51 58

jessica.elmersson@trivselhus.se

Kristina Gillsberg Arkitekt

Tel 063-51 05 03

SMS 0730-47 80 01

kristina.gillsberg@trivselhus.se

Anette K Schill Arkitekt

Tel 0383-208 42

SMS 073-818 49 52

anette.schill@trivselhus.se

Henrik Persson Byggledare

Tel 063-51 05 04

SMS 070-209 69 29

henrik.persson@trivselhus.se

Tomter, grupphus och visningshus

Tomt Grupphus Visning