Välkommen att bygga hus med Trivselhus på Åland

Går du i byggtankar? Då finns vi på plats på Åland för att hjälpa dig att förverkliga dina drömmar. Självklart kan vi även träffas på din tomt, det är ju trots allt den som avgör vilken typ av hus du kan bygga.  Vi realiserar drömmen om ett skräddarsytt hus, byggt efter dina behov och innersta fantasier. När ni bygger ett Trivselhus får ni stöd och guidning från de första mötena till att ni flyttat in och börjat leva i ert nya hem. Det kan vara allt ifrån bankkontakter och bygglov till husdesign och byggnation. Vi hjälper er att välja hustyp och hur det ska placeras på tomten. Vilken stil och planlösning som passar er bäst. Våra arkitekter finns också till hands för att hjälpa er. Resultatet är ett skräddarsytt hem, skapat utifrån vad du och din familj älskar. Ert livsverk.

Välkommen!

Trivselhus på Åland

Gamla Getavägen 52
223 20 Ödkarby
Tel 018-48 644

Öppettider
Kontoret är olika bemannat över dagen eftersom vi arbetar mycket ute på fältet. Besök oss gärna, men ring innan så har vi lättare att ge bästa service.

Låt oss berätta mer om möjligheterna med Trivselhus

Fyll i ditt namn, e-post och telefonnummer så återkommer vi.

Formuläret skickades

Tack!

Din intresseanmälan kommer skickas till Åland
Stäng

Jörgen Ulvestaf Säljare

Tel 018-48 644

SMS 0457-342 74 74

jorgen.ulvestaf@trivselhus.se

Övrig personal i regionen

Robert Altinger Byggledare

Tel 08-54 54 76 68

SMS 070-772 88 12

robert.altinger@trivselhus.se

Carolina Andersson Administratör

Tel 08-54 54 70 37

SMS 072-532 63 08

carolina.andersson@trivselhus.se

Jonas Borgar Byggledare

Tel 08-54 54 15 44

SMS 0702-10 52 60

jonas.borgar@trivselhus.se

Mats Eriksson Byggledare

Tel 08-54 54 15 46

SMS 0702-28 68 63

mats.eriksson@trivselhus.se

Christina Franck Entreprenadsamordnare

Tel 08-54 54 70 34

SMS 0703-18 82 21

christina.franck@trivselhus.se

Jessica Hemning Säljare - Föräldraledig

Tel 08-54 54 15 47

SMS 0768-33 16 28

jessica.hemning@trivselhus.se

Jaana Leinonen Entreprenadsamordnare

Tel 08-54 54 70 31

SMS 0722-11 69 11

jaana.leinonen@trivselhus.se

Conny Liljegren Byggledare

Tel 08-54 54 70 33

SMS 0708-88 84 46

conny.liljegren@trivselhus.se

Peo Lindholm Säljare

Tel 08-54 54 15 43

SMS 073-064 98 72

peo.lindholm@trivselhus.se

Caroline Marschall Entreprenadsamordnare

Tel 08-54 54 76 65

SMS 0725-66 42 72

caroline.marschall@trivselhus.se

Lennart Nettelbladt Byggledare

Tel 08-54 54 70 30

SMS 0708-52 22 93

lennart.nettelbladt@trivselhus.se

Jessica Wiberg Entreprenadsamordnare

Tel 08-54 54 76 67

SMS 070-269 24 76

jessica.wiberg@trivselhus.se

Therese Vidó Receptionist

Tel 08-54 54 15 40

therese.vido@trivselhus.se

Tomter, grupphus och visningshus

Tomt Grupphus Visning