Välkommen att bygga hus med Trivselhus i Örebro

Välkommen förbi vårt kontor på Gustavsviksvägen 7 i Örebro! Vi är inte där alla dagar, men ring oss innan så bestämmer vi en tid som passar. Vi kan också träffas på din tomt, eftersom den avgör vilken typ av hus du kan bygga.  Vi som hustillverkare kan realiserar dina drömmen om ett skräddarsytt hus, byggt efter dina behov och innersta fantasier. När ni bygger ett Trivselhus får ni stöd och guidning från de första mötena till att ni flyttat in och börjat leva i ert nya hem. Det kan vara allt ifrån bankkontakter och bygglov till husdesign och byggnation. Vi hjälper er att välja hustyp och hur det ska placeras på tomten. Vilken stil och planlösning som passar er bäst. Våra arkitekter finns också till hands för att hjälpa er. Resultatet är ett skräddarsytt hem, skapat utifrån vad du och din familj älskar. Ert livsverk. Välkommen!

P.S. Vi säljer även hus från Movehome!

Trivselhus i Örebro

Gustavsviksvägen 7
702 30 Örebro
Tel 019-12 00 66

Öppettider
Kontoret är olika bemannat över dagen eftersom vi arbetar mycket ute på fältet. Besök oss gärna, men ring innan så har vi lättare att ge bästa service.

Låt oss berätta mer om möjligheterna med Trivselhus

Fyll i ditt namn, e-post och telefonnummer så återkommer vi.

Formuläret skickades

Tack!

Din intresseanmälan kommer skickas till Örebro
Stäng

Christian Winqvist Säljare

Tel 08-54 54 76 66

SMS 0734-17 95 58

christian.winqvist@trivselhus.se

Johan Andersson Säljare, sjukskriven

Tel 019-12 10 06

SMS 0733-44 44 99

johan.andersson@trivselhus.se

Seppo Mikkola Tingvall Byggledare

Tel 021-15 16 52

SMS 0706-72 67 88

seppo.tingvall@trivselhus.se

Övrig personal i regionen

Hans Drougge Byggledare

Tel 026-18 90 20

SMS 0708-12 27 26

hans.drougge@trivselhus.se

Jessica Elmersson Arkitekt

Tel 0383-208 72

SMS 072-248 51 58

jessica.elmersson@trivselhus.se

Anneli Jansson Entreprenadsamordnare

Tel 021-15 16 53

SMS 0725-05 65 80

anneli.jansson@trivselhus.se

Anette K Schill Arkitekt

Tel 0383-208 42

SMS 073-818 49 52

anette.schill@trivselhus.se

Tomter, grupphus och visningshus

Tomt Grupphus Visning