Välkommen att bygga hus med Trivselhus i Linköping

När du ska bygga hus finns vi här för dig! Välkommen in på vårt kontor vid Cloetta Center i Linköping. Självklart kan vi även träffas på din tomt, det är ju trots allt den som avgör vilken typ av hus du kan bygga.  Vi realiserar drömmen om ett skräddarsytt hus, byggt efter dina behov och innersta fantasier. När ni bygger ett Trivselhus får ni stöd och guidning från de första mötena till att ni flyttat in och börjat leva i ert nya hem. Det kan vara allt ifrån bankkontakter och bygglov till husdesign och byggnation. Vi hjälper er att välja hustyp och hur det ska placeras på tomten. Vilken stil och planlösning som passar er bäst. Våra arkitekter finns också till hands för att hjälpa er. Resultatet är ett skräddarsytt hem, skapat utifrån vad du och din familj älskar. Ert livsverk.

P.S. Visste du att vi även hus under varumärket Movehome?

Trivselhus i Linköping

Gumpekullavägen 8
582 78 Linköping
Tel 013-15 53 00

Öppettider
Kontoret är olika bemannat över dagen eftersom vi arbetar mycket ute på fältet. Besök oss gärna, men ring innan så har vi lättare att ge bästa service.

Låt oss berätta mer om möjligheterna med Trivselhus

Fyll i ditt namn, e-post och telefonnummer så återkommer vi.

Formuläret skickades

Tack!

Din intresseanmälan kommer skickas till Linköping
Stäng

Louise Högberg Säljare

Tel 013-16 62 71

SMS 070-509 38 09

louise.hogberg@trivselhus.se

Håkan Larsson Säljare

Tel 013-16 62 70

SMS 0730-85 05 00

hakan.larsson@trivselhus.se

Sandra Canderblad Entreprenadsamordnare

Tel 013-16 62 74

SMS 070-275 76 25

sandra.canderblad@trivselhus.se

Maria Elfstedt Entreprenadsamordnare

Tel 013-16 62 72

SMS 0730-66 34 38

maria.elfstedt@trivselhus.se

Marie Westher Teamledare Byggcenter

Tel 013-16 62 73

SMS 0701-90 01 48

marie.westher@trivselhus.se

Övrig personal i regionen

Susanne Collin Entreprenadsamordnare

Tel 031-89 50 89

SMS 0761-13 05 06

susanne.collin@trivselhus.se

Jessica Elmersson Arkitekt

Tel 0383-208 72

SMS 072-248 51 58

jessica.elmersson@trivselhus.se

Magnus Jonsson Byggledare

Tel 0383-267 44

SMS 0725-125 360

magnus.jonsson@trivselhus.se

Anette K Schill Arkitekt

Tel 0383-208 42

SMS 073-818 49 52

anette.schill@trivselhus.se

Håkan Larsson Säljare

Tel 011-14 40 40

SMS 0730-85 05 00

hakan.larsson@trivselhus.se

Roger Nyström Byggledare

Tel 011-28 49 70

SMS 0733-96 14 24

roger.nystrom@trivselhus.se

Tomter, grupphus och visningshus

Tomt Grupphus Visning