Välkommen att bygga hus med Trivselhus i Varberg

Välkommen förbi vårt kontor vid Södra Cells anläggning i Värö! Vi är inte där alla dagar, men ring oss innan så bestämmer vi en tid som passar. Vi kan även träffas på din tomt, det är ju trots allt den som avgör vilken typ av hus du kan bygga.  Vi som husleverantör realiserar drömmen om ett skräddarsytt hus, byggt efter dina behov och innersta fantasier. När ni bygger ett Trivselhus får ni stöd och guidning från de första mötena till att ni flyttat in och börjat leva i ert nya hem. Det kan vara allt ifrån bankkontakter och bygglov till husdesign och byggnation. Vi hjälper er att välja hustyp och hur det ska placeras på tomten. Vilken stil och planlösning som passar er bäst. Våra arkitekter finns också till hands för att hjälpa er. Resultatet är ett skräddarsytt hem, skapat utifrån vad du och din familj älskar. Ert livsverk. Välkommen!

P.S. Vi säljer även hus från Movehome!

Trivselhus i Varberg

Södra Innovation
432 86 Väröbacka
Tel 0340-633450

Öppettider
Kontoret är olika bemannat över dagen eftersom vi arbetar mycket ute på fältet. Besök oss gärna, men ring innan så har vi lättare att ge bästa service.

Låt oss berätta mer om möjligheterna med Trivselhus

Fyll i ditt namn, e-post och telefonnummer så återkommer vi.

Formuläret skickades

Tack!

Din intresseanmälan kommer skickas till Varberg
Stäng

Joachim Lennartsson Säljare

Tel 031-89 50 82

SMS 072-717 04 52

joachim.lennartsson@trivselhus.se

Christian Svensson Säljare

Tel 031-89 50 91

SMS 0706-66 69 32

christian.svensson@trivselhus.se

Thomas Rihlert Säljare

Tel 031-89 50 81

SMS 0706-32 06 83

thomas.rihlert@trivselhus.se

Övrig personal i regionen

Gun Fogelström Entreprenadsamordnare

Tel 031-89 50 88

SMS 070-391 54 79

gun.fogelstrom@trivselhus.se

Viktoria Karlsson Arkitekt

Tel 031-89 50 85

SMS 070-275 58 17

viktoria.karlsson@trivselhus.se

Martin Niklasson Entreprenadsamordnare

Tel 031-89 50 84

SMS 0702-70 21 66

martin.niklasson@trivselhus.se

Joakim Svernhammar Byggledare

Tel 031-89 50 86

SMS 0722-19 17 22

joakim.svernhammar@trivselhus.se

Tomter, grupphus och visningshus

Tomt Grupphus Visning